Az iWiW közösségi weboldal az ábécé betűit árulja egyedi pólók formájában a Vaterán. A legnagyobb hazai online piactéren több száz póló és vászontáska közül válogathat a lelkes iWiW-fan, az igazán különleges darabok azonban azok a pólók, amelyekből csak egyetlen darab készül majd.
Ezek az egyedi pólók, melyeken a magyar ábécé betűi és kínai kanjik találhatók, egymás után, folyamatosan, kétnaponta kerülnek fel az oldalra, és 5 napon keresztül lehet licitálni rájuk. Egy betűből csak egy póló készül, vagyis a nyertes egy egyetlen példányban létező ruhadarab tulajdonosa lesz. A győztes licitáló pólója természetesen egyéni méretben és az általa választott színben készül el.
Az A betű licitje tegnap már el is kezdődött. A 100 forintos árról induló árverés jelen pillanatban 4300 forintnál* tart.
(* Nem is – már 6200-nál! [14:50])
(** Ennek fele sem tréfa, ma reggelre már 8200-ra emelkedett...)