iWiW-árverés - eladó az ábécé

Az iWiW közösségi weboldal az ábécé betűit árulja egyedi pólók formájában a Vaterán. A legnagyobb hazai online piactéren több száz póló és vászontáska közül válogathat a lelkes iWiW-fan, az igazán különleges darabok azonban azok a pólók, amelyekből csak egyetlen darab készül majd.

Ezek az egyedi pólók, melyeken a magyar ábécé betűi és kínai kanjik találhatók, egymás után, folyamatosan, kétnaponta kerülnek fel az oldalra, és 5 napon keresztül lehet licitálni rájuk. Egy betűből csak egy póló készül, vagyis a nyertes egy egyetlen példányban létező ruhadarab tulajdonosa lesz. A győztes licitáló pólója természetesen egyéni méretben és az általa választott színben készül el.

Az A betű licitje tegnap már el is kezdődött. A 100 forintos árról induló árverés jelen pillanatban 4300 forintnál* tart.

(* Nem is – már 6200-nál! [14:50])

(** Ennek fele sem tréfa, ma reggelre már 8200-ra emelkedett...)

Azóta történt

  • A Magyar Telekom megvette az iWiW-et

    Sajtóértesülések szerint elkelt a legnépszerűbb hazai social networking oldal. Gigászi portálkomplexum születik.

  • Kamu levél riogat az iWiW-en

    A hamis körlevél szerint az inaktív tagokat törölni fogják, hogy csökkentsék a rendszer terhelését.

  • iWiW-láz-csillapító

    Olvasónk helyére teszi a szerinte erősen túlértékelt oldalt. Webkettes spanyolviasz vagy fapados öszvérmegoldás?

Előzmények

  • Konferencián is bemutatkozik az iWiW

    Harmadik alkalommal rendezik meg a Műegyetem szakkollégiumának szakmai konferenciáját.

  • Nagy a tolongás a Vaterán

    Átlagosan napi 27 000 új terméket töltenek fel a legnagyobb hazai aukciós portálra.

  • Duplázott a Vatera

    A hazai internetezők rákaptak az online aukciókra. Több mint 130 ezer felhasználója van az egyik vezető piactérnek.